DCF prijímač D110PQ otočný

DCF prijímač D110PQ otočný

D110PQ je prijímač rádiového signálu DCF vysielaného z Mainflingenu pri Frankfurte nad Mohanom v Nemecku. Slúži na synchronizáciu zariadení s presným časom. Je možné ho pripojiť ku každej ústredni a vybraným digitálnym hodinám SONTEK.

Na dopyt
Cena na vyžiadanie
Produktové číslo 19050000
Požiadajte o cenovú ponuku jednoducho pomocou zeleného tlačidla "Vyžiadať cenu". Funguje obdobne ako nákupný košík, ale výsledkom nie je objednávka, ale Žiadosť o cenovú ponuku.

D110PQ je prijímač rádiového signálu DCF s informáciou o presnom čase vysielaného z Mainflingenu pri Frankfurte nad Mohanom v Nemecku. Je možné ho pripojiť ku každej ústredni a takmer každým hodinám SONTEK. Prijímač zabezpečí stálu synchronizáciu zariadenia na presný čas. Je určený do interiéru. Prívodný kábel je možné predĺžiť.
Prijímač je potrebné smerovať. Vo väčšine prípadov sa podarí príjem aj vo vnútri tehlových budov. Kvalitu prijímaného signálu je možné overiť na synchronizovanom zariadení SONTEK. Pripája sa k ústredni pomocou miniDIN konektora (MD6M) a k hodinám konektorom RJ. V prípade potreby je možné kábel predĺžiť pomocou predlžovacieho kábla.
Tento spôsob synchronizácie je postupne nahradzovaný družicovým systémom GPS, ktorý nevyžaduje smerovanie a mimo budovy má zaručene dostatočný signál


D110SQ - ZÁKLADNÁ  KONFIGURÁCIA


MOŽNOSTI KONFIGURÁTORA PRIJÍMAČA - D110PQ

Konfigurátor umožňuje modifikáciu minimálnej výbavy podľa požiadaviek zákazníka. V tejto kapitole je popis všetkých možnosti 

PREVEDENIE:
  • S KONEKTOROM MINIDIN – Prijímač s káblom dĺžky 2,5m ukončený konektorom miniDIN (MD6M)
  • S KONEKTOROM RJ – Prijímač s káblom dĺžky 2,5m ukončeným konektorom typu RJ6p6c

POZNÁMKA: Kábel prijímača je možné predĺžiť na dĺžku min. 20m. V prípade ukončenia konektorom miniDIN sú k dispozícii predlžovacie šnúry s dĺžkou 5 alebo 10m. Ak je kábel prijímača ukončený konektorom RJ, tak použijeme RJ6 SPOJKU a kábel RJ-RJ s dĺžkou 5 alebo 10m.