GPS prijímač D510HQ

GPS prijímač D510HQ

PREVEDENIE
Na dopyt
Cena na vyžiadanie
Produktové číslo 19060000
Požiadajte o cenovú ponuku jednoducho pomocou zeleného tlačidla "Vyžiadať cenu". Funguje obdobne ako nákupný košík, ale výsledkom nie je objednávka, ale Žiadosť o cenovú ponuku.

D510HQ je sedemdesiatdvakanálový GNSS (Global Navigation Satellite System) prijímač  v tvare hríbu s mechanickým uchytením pomocou dodaného držiaka a matice. Privodný kábel má dĺžku 10m. Prijímač vyžaduje "netienený  výhľad" na oblohu. Je vhodné ho umiestniť pri okne. Vo väčšine prípadov sa podarí príjem aj vo vnútri tehlových budov. Kvalitu prijímaného signálu je možné overiť na synchronizovanom zariadení SONTEK. Pripája sa k ústredni pomocou miniDIN konektora a k hodinám konektorom RJ. Dodáva sa aj s montážnym držiakom, ktorý sa upevní na stenu pomocou skrutiek  a prijímač sa naň upevní veľkou maticou. V prípade potreby je možné kábel predĺžiť pomocou predlžovacieho kábla.

D510HQ - ZÁKLADNÁ  KONFIGURÁCIA

MOŽNOSTI KONFIGURÁTORA PRIJÍMAČA - D510SQ

Konfigurátor umožňuje modifikáciu minimálnej výbavy podľa požiadaviek zákazníka. V tejto kapitole je popis všetkých možnosti 

PREVEDENIE:
  • S KONEKTOROM MINIDIN – Prijímač s káblom dĺžky 10m ukončený konektorom miniDIN
  • S KONEKTOROM RJ – Prijímač s káblom dĺžky 10m ukončeným konektorom typu RJ6p6c

POZNÁMKA: Kábel prijímača je možné predĺžiť na celkovú dĺžku do 20m. V prípade ukončenia konektorom miniDIN sú k dispozícii predlžovacie šnúry s dĺžkou 5 alebo 10m. Ak je kábel prijímača ukončený konektorom RJ, tak použijeme RJ6 SPOJKU a kábel RJ-RJ s dĺžkou 5 alebo 10m.


TECHNICKÉ PARAMETRE: