GPS prijímač D910SQ

GPS prijímač D910SQ

PREVEDENIE
Na dopyt
Cena na vyžiadanie
Produktové číslo 19010000
Požiadajte o cenovú ponuku jednoducho pomocou zeleného tlačidla "Vyžiadať cenu". Funguje obdobne ako nákupný košík, ale výsledkom nie je objednávka, ale Žiadosť o cenovú ponuku.

D910SQ je GPS prijímač určený na synchronizáciu času. Privodný kábel má dĺžku 1,5m. Prijímač GPS vyžaduje "netienený  výhľad" na oblohu. Prijímač je vhodné umiestniť pri okne. Vo väčšine prípadov sa podarí príjem aj vo vnútri tehlových budov. Kvalitu prijímaného signálu je možné overiť na synchronizovanom zariadení SONTEK. Prijímač má magnetickú zadnú časť, takže spoľahlivo drží na akomkoľvek železnom predmete. Pripája sa k ústredni pomocou miniDIN konektora a k hodinám konektorom RJ. V prípade potreby je možné kábel predĺžiť pomocou predlžovacieho kábla.


D910SQ - ZÁKLADNÁ  KONFIGURÁCIA
  • Kábel dĺžky 1,5m zakončený konektorom miniDin
MOŽNOSTI KONFIGURÁTORA PRIJÍMAČA - D910SQ

Konfigurátor umožňuje modifikáciu minimálnej výbavy podľa požiadaviek zákazníka. V tejto kapitole je popis všetkých možnosti 

PREVEDENIE:
  • S KONEKTOROM MINIDIN – Prijímač s káblom dĺžky 1,5m ukončený konektorom miniDIN
  • S KONEKTOROM RJ – Prijímač s káblom dĺžky 1,5m ukončeným konektorom typu RJ6p6c

POZNÁMKA: Kábel prijímača je možné predĺžiť o min. 10m. V prípade ukončenia konektorom miniDIN sú k dispozícii predlžovacie šnúry s dĺžkou 5 alebo 10m. Ak je kábel prijímača ukončený konektorom RJ, tak použijeme RJ6 SPOJKU a kábel RJ-RJ s dĺžkou 5 alebo 10m.


TECHNICKÉ PARAMETRE: