DCF prijímač D110SQ

DCF prijímač D110SQ

D110SQ je prijímač rádiového signálu DCF vysielaného z Mainflingenu pri Frankfurte nad Mohanom v Nemecku. Slúži na synchronizáciu zariadení s presným časom. Je možné ho pripojiť ku každej ústredni a vybraným digitálnym hodinám SONTEK.

PREVEDENIE
Na dopyt
Cena na vyžiadanie
Produktové číslo 19030000
Potrebujete poradiť? Sme online. Napíšte nám správu na facebooku

D110SQ je prijímač rádiového signálu DCF s informáciou o presnom čase vysielaného z Mainflingenu pri Frankfurte nad Mohanom v Nemecku. Je možné ho pripojiť ku každej ústredni a takmer každým hodinám SONTEK. Prijímač zabezpečí stálu synchronizáciu zariadenia na presný čas. Je určený do interiéru. Prívodný kábel je možné predĺžiť.
Prijímač je potrebné smerovať. Vo väčšine prípadov sa podarí príjem aj vo vnútri tehlových budov. Kvalitu prijímaného signálu je možné overiť na synchronizovanom zariadení SONTEK. Pripája sa k ústredni pomocou miniDIN konektora (MD6M) a k hodinám konektorom RJ. V prípade potreby je možné kábel predĺžiť pomocou predlžovacieho kábla.
Tento spôsob synchronizácie je postupne nahradzovaný družicovým systémom GPS, ktorý nevyžaduje smerovanie a mimo budovy má zaručene dostatočný signál


D110SQ - ZÁKLADNÁ  KONFIGURÁCIA


MOŽNOSTI KONFIGURÁTORA PRIJÍMAČA - D110SQ

Konfigurátor umožňuje modifikáciu minimálnej výbavy podľa požiadaviek zákazníka. V tejto kapitole je popis všetkých možnosti 

PREVEDENIE:
  • S KONEKTOROM MINIDIN – Prijímač s káblom dĺžky 2,5m ukončený konektorom miniDIN (MD6M)
  • S KONEKTOROM RJ – Prijímač s káblom dĺžky 2,5m ukončeným konektorom typu RJ6p6c

POZNÁMKA: Kábel prijímača je možné predĺžiť na dĺžku min. 20m. V prípade ukončenia konektorom miniDIN sú k dispozícii predlžovacie šnúry s dĺžkou 5 alebo 10m. Ak je kábel prijímača ukončený konektorom RJ, tak použijeme RJ6 SPOJKU a kábel RJ-RJ s dĺžkou 5 alebo 10m.


POZNÁMKA2: Niekedy označovaný ako D110RJ (v prípade verzie s RJ konektorom)